DOMKI OGRODOWE BIOHORT

Metalowe domki ogrodowe firmy BIOHORT to nie tylko wysokiej jakości materiały, ale także dopracowane szczegóły i perfekcyjna wręcz jakość wykonania.
Dzięki swojej nowoczesnej formie idealnie wpisują się w różne style architektury ogrodowej.
Wykonane ze stali pokrytej lakierem poliamidowym dzięki czemu nie wymagają konserwacji czy ponownego malowania, a przez to pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy.

Domki ogrodowe BIOHORT to niezwykle bezpieczne i stabilne konstrukcje.
Zabezpieczenie przed niepożądanymi osobami stanowią zamki z podwójną lub potrójną blokadą.
Po zakotwieniu do podłoża domki są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – posiadają sprawdzoną wytrzymałość na zalegający śnieg do 150 kg / m2 oraz podmuchy o prędkości do 150 km/h i sile wiatru do 12.

BIOHORT oferuje 20 letnią gwarancję na swoje produkty.

Domki ogrodowe BIOHORT to szeroka gama kolorów i rozmiarów.
Bogate wyposażenie w cenie oraz możliwość domówienia dodatkowych elementów sprawia, że domek ogrodowy BIOHORT można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Domki ogrodowe BIOHORT stanowią idealne miejsce do przechowywania rowerów, mebli ogrodowych, sprzętu ogrodowego nie tylko w ogrodach, ale także na tarasach i balkonach. Wszystkie rzeczy, które dotychczas nie posiadały swojego miejsca lub zalegały w garażu, znajdą swoje miejsce w stworzonym do tego celu domku ogrodowym.

Dostawa domku ogrodowego jest oferowana w cenie!
Na życzenie istnieje możliwość skorzystania z usług certyfikowanej ekipy montażowej – usługa dostępna na terenie całego kraju!

Nie wiesz, który model wybrać? Porównaj je: Porównanie domków ogrodowych BIOHORT