BIOHORT

BIOHORT oznacza „życie w ogrodzie”.
Filozofia ta idealnie odzwierciedla ofertę produktową firmy.

W nowoczesnej fabryce w Neufelden w Austrii powstają zaawansowane techniczne wysokiej jakości domki ogrodowe i inne produkty niezbędne do ogrodu, na taras czy balkon.

BIOHORT to ponad 45 lat tradycji i prawdziwy ekspert w dziedzinie. Firma do produkcji wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości materiały od sprawdzonych dostawców. Ocynkowana ogniowo blacha, wykorzystywana do produkcji domków ogrodowych, pochodzi z renomowanych stalowni z Niemiec i Austrii, którym zaufali także niemieccy producenci samochodów sektora premium.

garden and the city to certyfikowany dystrybutor marki BIOHORT w Polsce.

Jako jedyni posiadamy status dystrybucji GOLD oznaczający największe doświadczenie w sprzedaży domków ogrodowych BIOHORT.

Na naszym showroomie w Warszawie (ul. Powsińska 22a) posiadamy ekspozycję produktów tak, aby każdy mógł osobiście przekonać się o ich jakości i wyjątkowej dbałości o detal podczas produkcji.

Posiadamy także autoryzację producenta w zakresie profesjonalnego montażu produktów BIOHORT – świadczymy usługi montowe w całej Polsce i możemy poszczycić się doświadczeniem i setkami zmontowanych domków.

Szukasz kompleksowego rozwiązania?
Zapytaj o opcję montażu domków ogrodowych przez wyspecjalizowaną ekipę.

Masz pytania o produkt? Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami.

biohort-gwarancja
20 LAT GWARANCJI
biohort-onas-logo
PONAD 40 LAT NA RYNKU
biohort-onas-red
NAGRODY ZA DESIGN
biohort-montaz
PROFESJONALNY MONTAŻ